کارگاه های نوار مغز

 

انجمن صرع ایران اقدام به برگزاری کارگاه آنلاین آموزش نواز مغز (ویژه تکنیسین ها) کرده است. در پایان این کارگاه گواهی حضور به شرکت کنندگان داده خواهد شد. تاریخ برگزاری پنجشنبه 17 تیرماه است و برای ثبت نام، لازم است با شماره تلفن 02166125916 تماس حاصل کنید.

     انجمن صرع ایران با توجه به استقبال و تقاضای دستیاران نوارمغز در سطح کشور، در سال جدید اقدام به برگزاری دومین کارگاه آموزشی نوار مغز خود کرد.

   هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی که در دفتر توحید انجمن صرع برگزار شد، آموزش و به روز رسانی دانش علمی و عملی دستیاران نوارمغز بود تا با انجام دقیق تر نوارمغزی برای بیماران، به تشخیص صرع توسط پزشک متخصص، کمک کنند.

     این کارگاه در صبح پنجشنبه 6 خرداد ماه از ساعت 10 با تدریس مهندس فرزاد عبدی، عضو هیئت مدیرۀ شرکت بهساز شفا تجهیز و دکتر فاطمه یوردخانی، متخصص مغز و اعصاب و فلوشیپ صرع  برگزار شد. 

     انجمن صرع ایران در سال جدید اقدام به برگزاری اولین کارگاه آموزشی نوار مغز کرد.

   در این کارگاه که 20  نفر شرکت کننده داشت، ابتدا مهندس عبدی، در مورد شناخت لوازم مورد نیاز دستگاه و نرم افزار آن، روش صحیح گذاشتن کلاه و الکترودهای دستگاه نوار مغزی، روش های نوین گرفتن نوار مغز و نقشه برداری مغز و سپس دکتر محمدی، در زمینۀ آموزش مقدماتی و آشنایی اولیه در خصوص امواج طبیعی در نوار مغزی، شایعترین آرتیفکت های نوار مغز، چگونگی گرفتن نوار مغزی در کودکان و وظایف تکنسین ها هنگام گرفتن نوار مغز به تدریس پرداختند.

   پایان بخش این کارگاه، پرسش و پاسخ  شرکت کنندگان با مدرسان بود و به افراد حاضر، گواهی حضور ارائه شد.